Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Úřad > Sociální oblast

Sociální oblast


Katalog sociálních služeb Moravskoslezského kraje

Představujeme Vám přehledný webový portál, který nabízí občanům kraje pomoc při hledání sociální služby, nebo pomoc při orientaci v sociálních službách poskytovaných na území Moravskoslezského kraje. Jedná se o uživatelsky přívětivý portál, který má potenciál být nápomocný občanům při hledání potřebné sociální služby. Odkaz na webové stránky: https://sluzby.msk.cz/katalog-socialnich-sluzeb

Více

Publikováno 13. 12. 2023 6:57

Senior taxi v Kunčicích p.O.

Zapojili jsme se do pilotního projekt – služba Senior Taxi pro šest obcí

Více

Publikováno 21. 1. 2022 16:00

Sociálně aktivizační služba ve Frýdlantu n. O.

Ve Středisku sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí je od ledna 2019 bezplatně poskytována sociálně aktivizační služba pro seniory od 55 let a osobám se zdravotním postižením od 24 let ohroženým sociálním vyloučením.

Více

Publikováno 21. 1. 2022 15:57

Dejme dětem rodinu

Máte rádi děti, zbývá Vám čas a energie? Chcete obohatit svůj život o nové vztahya zážitky? Přemýšlíte, co dělat po odchodu vlastních dětí z „rodného hnízda“? Hledáme lidi s velkým srdcem!

Více

Publikováno 21. 1. 2022 15:55

Podané ruce - osobní asistence

Pobočný spolek zřízený zapsaným spolkem Podané ruce z. s. za účelem provozování terénní sociální služby osobní asistence zajišťující pomoc lidem se sníženou soběstačností v jejich domácím prostředí.

Více

Publikováno 21. 1. 2022 15:52

Sociální služby - průvodce

V průběhu měsíce dubna až května 2015 proběhla aktualizace dat v průvodci sociálními službami mikroregionu frýdlantsko nejen pro potřebné – „Socík“. Jedná se již o třetí aktualizované vydání. Průvodce je v současné době dostupný pouze v elektronické verzi.

Více

Publikováno 21. 1. 2022 15:48

Charitní sociálně aktivizační služby

Charita Frenštát pod Radhoštěm: Posláním Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi Charity Frenštát pod Radhoštěm (dále jen „CHSAS“) je poskytovat podporu a pomoc rodinám s dětmi, jejichž život a zdravý vývoj je ohrožen v důsledku nepříznivé životní situace, kterou rodina sama bez pomoci nedokáže překonat.

Více

Publikováno 21. 1. 2022 15:44