Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Autobusová doprava

Autobusová doprava


Informační stránka k autobusové dopravě v Kunčicích pod Ondřejníkem.

Obec má omezené možnosti jak korigovat, plánovat a zajišťovat autobusovou dopravu, protože se tyto změny musí provádět na krajské úrovni. Kromě ODIS  (Ostravský dopravní integrovaný systém) , který připravuje samotné linky a jízdní řád, jsou zde i požadavky okolních obcí. A vše se připravuje v koordinaci a možnostmi provozovatelů jednotlivých linek autobusů (v našem případě Z-Group a.s.). Výsledný jízdní řád je tedy vždy společným výstupem. Přičemž se obec maximálně snaží zapracovat požadavky občanů (především pro školní a pracovní spoje).

Prosím berte na vědomí, že změny v jízdním řádu probíhají 4x ročně a zapracovat je tedy nejde hned. Větší změny lze do jízdního řádu zařadit jen 1x za půl roku. 

 

Podněty, ankety a dotazníky:

Abychom zajistili co nejlepší dopravu, budeme samozřejmě přijímat Vaše podněty a připomínky. 

Dotazník leden 2023 právě probíhá - prosíme o jeho vyplnění.

 

On-line stav autobusů: Na naší on-line informační stránce  naleznete aktuální odjezdy a příjezdy autobusů včetně zpoždění. Pokud dojde k mimořádné výluce nějaké linky, tato se zde nezobrazí. Takže lze z této on-line stránky vyčíst, zda autobus už jel, pojede, nebo linka tento den nejede.

Implicitně je zde nastavena  zastávka Huťařství, pokud chcete znát údaje z jiné zastávky, stačí název zastávky odmazat (ponechte pouze tento text: "Kunčice p.Ondřejníkem, " a vybrat si jinou zastávku. 

Link: https://kuncicepo.chytrejsiobec.cz/?fbclid=IwAR38zFGaXCDSwz8y-EuKe3Fbtvf2r4VkpUDK8cz9exkFWBi0FIlfpvmgUbU

 

Změny v dopravě: Na této stránce naleznete aktuální výluky, mimořádné i trvalé změny na linkách MHD. Zde si lze překontrolovat především mimořádné výpadky linek, které jsou dočasně zrušeny apod.

Link: https://www.kodis.cz/changes?type=mimoradnost&fbclid=IwAR02-cgmX9SsOmyfyhmQWPlSlCXYOtdTy_M1cj7YiZE4EVTNw0d0LzvwZ2w


Nenalezeny žádné záznamy.