Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rezervace párty stanů

Rezervace párty stanů

Obecní úřad vlastní dva párty stany, které využívá pro svoje akce a příležitostně i pro jiné akce. Rada obce proto vydala pravidla, které kodifikují pravidla půjčování. Vzhledem k náročnosti stavění a možnosti poškození stanů, je půjčení vždy podmíněno stavbou pověřenými pracovníky obce, což se odráží v pravidlech půjčování a v ceně půjčovného na soukromé akce. Přičemž cena půjčovného je srovnatelná s běžnou cenou na trhu.

 

Návod na stavbu a údržbu PVC  PÁRTYSTANU 6m PREMIUM  o rozměrech 6x12 m

 

Platná usnesení vázající se ke stanům:

RO32/2023/6a Rada obce Kunčice pod Ondřejníkem schvaluje možnost výpůjčky párty stanů zdarma pro kulturní a společenské neziskové akce, konané na katastru obce Kunčice pod Ondřejníkem a které jsou konané spolky působícími v Kunčicích pod Ondřejníkem. Akce musí být konaná ve spolupráci s obcí Kunčice pod Ondřejníkem. Zájemce o zápůjčku zodpovídá za případné poškození stanů. Přednost při využití mají vždy akce pořádané obcí Kunčice pod Ondřejníkem.


RO32/2023/6b Rada obce Kunčice pod Ondřejníkem schvaluje půjčovné za jeden párty stan i s dovozem, montáží a demontáží na 10000 Kč s DPH na víkend nebo na tři dny na katastru Kunčic pod Ondřejníkem. Nájemce zodpovídá za případné poškození. Přednost při použití mají vždy akce pořádané obcí Kunčice pod Ondřejníkem nebo kulturní nekomerční akce.

 

Zarezervované termíny:

  • 21. 6. 2024 - Memoriál Martina Rybáře (TJ Sokol)
  • 29. 6. 2024 - Poprockové Kunčice (TJ Sokol)
  • . 7. 2024 - Kunčická pouť
  • 7. 9.  2024 - Den obce (OÚ)