Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rezervace laviček a stolů

Rezervace laviček a stolů

Fotografie setu.Pro potřeby kulturních a veřejných neziskových akcí byly zakoupeny a vyrobeny skládací lavičky. Rada obce chce tyto lavičky využít maximálním způsobem, nejen pro vlastní akce, ale i pro spolkovou činnost. 

Lavičky budou využívány na veřejných, spolkových školních venkovních akcích typu Den země, Den dětí, Kunčická pouť, sportovní akce TJ Sokolu Kunčice pod Ondřejníkem a všech ostatních spolků působících v Kunčicích pod Ondřejníkem.

Zájemce o zápůjčku si musí zajistit odvoz a vrácení laviček ve vlastní režii a zodpovídá za případné poškození.

 

 Rezervace se provádí výhradně emailem na mistostarosta@kuncicepo.cz. Přednost mají obecní akce. Rezervace jsou přijímány podle data doručení žádosti. Zapůjčení setů není nárokové.

 

Zarezervované termíny:

  • . 6. 2024 - Tradiční řemesla na Kolibě u Tichého
  • . 6. 2024 - AIR Camp (Letecký spolek)
  • . 6. 2024 - Memoriál Martina Rybáře (TJ Sokol)
  • . 7. 2024 - Pouťová zábava SDH
  • . 7. 2024 - Kunčická pouť
  • . 8. 2024 - Rybářský den
  • 7. 9.  2024 - Den obce (OÚ)

 

Usnesení RO13/2023/2a

Rada obce Kunčice pod Ondřejníkem schvaluje možnost výpůjčky laviček zdarma pro kulturní a společenské neziskové akce, konané na katastru obce Kunčice pod Ondřejníkem. Zájemce o zápůjčku si musí zajistit odvoz a vrácení laviček ve vlastní režii a zodpovídá za případné poškození. Přednost při použití mají vždy akce pořádané obcí Kunčice pod Ondřejníkem.   

Usnesení RO13/2023/2b
Rada obce Kunčice pod Ondřejníkem schvaluje půjčovné za jeden skládací set stolu a dvou laviček na 400 Kč s DPH na víkend nebo na tři dny. Nájemce si musí zajistit odvoz a vrácení laviček ve vlastní režii a zodpovídá za případné poškození. Přednost při použití mají vždy akce pořádané obcí Kunčice pod Ondřejníkem nebo kulturní nekomerční akce.

Žádné dostupné termíny nebyly nalezeny.