Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Nový informační servis pro občany Kunčic pod Ondřejníkem

Nový informační servis pro občany Kunčic pod OndřejníkemVážení občané,
spustili jsme pro vás službu MUNIPOLIS, kterou v současné době využívá 3500 měst, obcí a firem.  Díky této službě vás nyní budeme efektivně informovat přímo do vašeho telefonu. Přihlaste se k odběru informací a už nikdy nezmeškáte důležité novinky a upozornění z naší obce.

Informace přesně podle vašich zájmů vám budeme posílat e-mailem, SMS nebo jako zprávu do aplikace. Tato služba je pro uživatele ZDARMA! 

 

Co vám přihlášení do MUNIPOLIS přináší?

  • Upozornění na krizové události – výpadky energií, blížící se vichřice, dopravní uzavírky, varování před podomními prodejci, apod.
  • Novinky a důležitá upozornění z úřadu – poplatky, obecní zpravodaj, digitalizované hlášení z amplionů a další.
  • Pozvánky na kulturní a sportovní akce.
  • Možnost vyjádřit svůj názor v online anketách.
  • Mobilní aplikaci samosprávy s užitečnými funkcemi.

qrV registračním procesu si můžete sami nastavit, jaké typy informací vás zajímají (např. kultura, doprava, majitelé zvířat). Velmi doporučujeme vyplnit všechny vaše údaje - nejen telefonní číslo, ale především email a adresu, abychom vás mohli rychle varovat v případě nečekaných událostí (např. havárie vody, přívalové deště apod.). Vaše údaje jsou naprosto v bezpečí a v souladu s GDPR.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU INFORMACÍ ZDE: https://kuncicepo.munipolis.cz/


Registrovat se můžete také osobně přímo na našem úřadu. Rádi vám pomůžeme. Tato služba bude do konce roku v testovacím režimu a od 1. ledna 2024 bude využívána již naplno a postupně doplní nebo nahradí jiné informační nástroje. 

Oficiální aplikaci MUNIPOLIS naší samosprávy si můžete stáhnout přímo na App Store nebo Google Play. Poté si stačí přidat naši obec a budete mít informace vždy po ruce.