Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Beseda v klubovně "Co se děje našim dětem"

Beseda v klubovně "Co se děje našim dětem"



Dnes odpoledne se společně s Katkou Niklovou na všechny těšíme v Rodinné klubovně na OÚ v KpO. Bude to podnětná a zajímavá beseda. Děti můžete vzít s sebou, herna je v provozu a kávu ☕️, čaj ???? nebo sklenici vody vám rády připravíme ????

Zveřejnila: Kristýna Amálie Heczková